Weekend 03/04.10.2015 > podsumowanie
Dodane przez Maro dnia Pa寮ziernik 04 2015 20:06:01
Kolejny dobry wynik zanotowa造  kadetki UKS „MOSiR” Jas這. Ja郵anki rozgrywa造 swoje mecze ligowe w Niwiskach, podejmuj帷 ....
Rozszerzona zawarto嗆 newsa
Kolejny dobry wynik zanotowa造  kadetki UKS „MOSiR” Jas這. Ja郵anki rozgrywa造 swoje mecze ligowe w Niwiskach, podejmuj帷 zespo造 UKS NIWA Niwiska, oraz UKS OLIMP Czudec. Ubieg這roczne pó貨inalistki Mistrzostw Polski w kategorii M這dziczek pewnie pokona造 zespó UKS NIWA Niwiska, w setach 2:0 (25:8, 25:12)
Bardzo dobrze funkcjonowa豉 zagrywka jasielskiej ekipy, oraz skutecznie wyprowadzony atak po dobrym przyj璚iu. Mi璠zy innymi te elementy gry pozwoli造 jasielskiej dru篡nie na g豉dkie zwyci瘰two w tym pojedynku.
Drugi pojedynek z dru篡n UKS OLIMP Czudec rozpocz掖 si od wysokiego prowadzenia w pierwszej partii jasielskiego zespo逝. Skutecznie graj帷y zespó UKS „MOSiR” Jas這 bez problemów wygra pierwszego seta 25:12. Drugi set rozpocz掖 si od wysokiego prowadzenia ekipy UKS OLIMP Czudec. Ja郵anki wysz造 na drugiego seta wyra幡ie rozlu幡ione, a ambitnie graj帷y zespó OLIMPU Czudec konsekwentnie budowa przewag punktow. Jasielski zespó odrobi strat w ko鎍ówce seta, niestety kilka b喚dów w豉snych doprowadzi這 ekip OLIMPU do zwyci瘰twa w tej partii (25:20).
Tie-break rozpocz掖 si od dobrej gry w elemencie zagrywki naszego zespo逝, Nasz zespó wróci do 鈍ietnej gry z pierwszej partii, kontroluj帷 przebieg ca貫go seta. Skuteczna gra w przyj璚iu Patrycji Maczugi (libero), oraz w ataku Darii Pykosz, Aleksandry Michalec i Eweliny Gomu趾i przynios豉 zwyci瘰two w tym secie (15:11), a w ca造m meczu 2:1.

UKS „MOSiR” Jas這: Aleksandra Michalec (kapitan), Daria Pykosz, Ewelina Gomu趾a, Kinga Buba, Martyna Trojan, Weronika Kosiba, Patrycja Maczuga (libero), oraz Karolina Przewo幡ik, Agata Samborska, Martyna Bek, Natalia Wolan.
Trener: Tomasz Janusz